ŽENSKI NOGOMETNI KLUB KRIM

Dobrodošli na uradni strani ženskega nogometnega kluba Krim

Vsa dekleta lepo vabimo k vpisu v ženski nogometni klub Krim, kjer vam bomo pomagali pri prvih nogometnih korakih, hkrati pa bomo poskrbeli za obilico dobre volje, zabave in druženja. Klub tekmuje z dekleti v vseh kategorijah, lahko se pohvali z zelo dobrimi rezultati in celotno piramido – vse od najmlajših deklic pa do članic.

Weekly schedule worship

Sundays, 10:30am

Each Sunday we sagittis purus. Aenean id nulla metus. Aliquam ut velit at ligula consectetur rhoncus. Nullam fringilla odio a sem gravida convallis. Nulla sagittis quam leo, non sodales lectus pretium a. Nullam tristique sollicitudin augue, vel interdum ligula congue a. Etiam vitae fermentum quam. Aenean gravida tristique dui nec ornare etiam sit!

ch003

Come as you are

Lorem ipsum dolor sit amet leo ultrices posuere orci magna purus, dictum justo elit, pulvinar nulla a lorem pretium sit amet quam. Donec nec malesuada fames ac accumsan vitae, mollis nibh pulvinar vulputate.

Integer congue a felis a auctor. Donec non sagittis purus. Aenean id nulla metus. Aliquam ut velit at ligula consectetur rhoncus. Nullam fringilla odio a sem gravida convallis. Nulla sagittis quam leo, non sodales lectus pretium a. Nullam tristique sollicitudin augue, vel interdum ligula congue a. Etiam vitae fermentum quam. Aenean gravida tristique dui nec ornare etiam sit

Gallery

Latest sermons